درباره ما

رایزن پندار پارس

شرکت رایزن پندار پارس(سهامی خاص) جهت ارائه خدمات و سرویس های مشاوره به کسب و کارها تأسیس شده است، تا همواره به صورت یک همراه ، همگام کسب و کارهای نوپا و یا استارتاپ ها باشد و با به اشتراک گذاشتن تجربیات، آنها را همراهی کند تا با حداقل اتلاف زمان و هزینه ، کسب و کار خود را با توجه به سرعت بالایی که در تغییرات، رشد و توسعه دارند در مسیر درست قرار دهند. مؤسسین و اعضای هیات مدیره رایزن پارس متشکل از افرادی است که سال ها در حوزه کسب و کارها (به خصوص کسب و کارهای آنلاین) فعالیت داشته اند وخود چنین تجربیاتی را کسب نموده اند و شاهد تجربیات خوب و حتی بد بسیاری در خصوص مشکلات مربوط به راه اندازی استارتاپ و مراحل رشد آن بوده اند. چرا باید به تیم ما اعتماد کنید:


تجربه و سابقه ما

سرویس مناسب نیاز شما

رایزن پندار پارس
هدف سازمانی ما چیست؟

اهدف ما در رایزن پارس


ما باور داریم که انتقال تجربه ها از موفقیت و شکست در کسب و کارهای نوپا، همراهی و کمک به استارتاپ ها است که به بهبود اکوسیستم کمک می کند و آن را می سازد.

بنیان‌گذاران


مریم کشت‌پرور

مریم کشت‌پرور

مدیرعامل و عضو هیات مدیره

در حوزه روانشناسی، همواره به بررسی روابط پرداخته ام، چه به صورت فردی و چه به صورت گروهی. توجه به روابط افراد در کسب و کارها به جهت چالش هایی که پیش روی افراد قرار می گرفت و توجه به زندگی کاری در عین توجه به زندگی شخصی و اثرگذاری هربخش بر دیگری منجر شد به آموزش و مشاوره در کسب و کارهای نوپا علاقه مند شوم

حسام اسعدی

حسام اسعدی

عضو هیات مدیره

مثل خیلی های دیگه در ایران با یک پیش زمینه کاملا نامرتبط از حدود ۵ سال پیش وارد حوزه مدیریت پروژه و مدیریت منابع در شرکت های استارتاپی شدم. در طول این مدت تجربه های زیادی در این زمینه به دست آوردم که حالا وظیفه ی خودم می دونم که این تجربیات رو به دیگران منتقل کنم

شایان شلیله

شایان شلیله

عضو هیات مدیره

فعالیت خود را در حوزه کسب و کارهای آنلاین با راه اندازی اولین سایت آموزشی زبان انگلیسی آنلاین (اوال سی) آغاز کردم.استارتاپ ها و کسب و کار های زیادی را در ۱۵ سال گذشته راه اندازی کردم که برای نمونه می توان به وبنا ، پایه گذاری جشنواره وب و موبایل ایران،پایه گذاری شرکت خاورزمین و استارتاپ ای نتورک،مشارکت در برگزاری اولین رویداد تداکس در ایران و راه اندازی اولین هلدینک تخصصی در حوزه تبلیغات و بازاریابی دیجیتال و دبیر انجمن صنفی اشاره کرد

پاسخ برخی از مهم ترین سؤالات


چطور می توانم به مشاوره های شما اعتماد کنم؟

تجربه مدیریتی مجموعه رایزن پارس، در چندین استارتاپ زیر ۵۰ نفر، این فرصت را فراهم کرده است تا با تمام زوایای توسعه و رشد یک استارتاپ در حوزه های مختلف آشنا باشند.

در شرایط کنونی اقتصادی کشور، زمان و منابع کافی برای انجام آزمون و خطا در مدیریت کسب و کار به اندازه کافی وجود ندارد،بدین جهت تیم رایزن پارس تلاش می کند تا با اشتراک گذاشتن تجربیات خود این موقعیت را برای کسب وکارها فراهم کند تا با نظارت و همراهی در کنار کسب و کارها با حداقل اتلاف زمان و هزینه آنها را در مسیر درست رشد قرار دهند.

تضمین سرویس ها و خدمات شما چیست؟

تیم رایزن پارس تشکیل شده از افرادی که سال ها در حوزه کسب و کارها فعالیت داشته اند ، بدین جهت  تجربه تیم ما در چند سال گذشته  این امکان را به ما داده است که بتوانیم به طور خیلی دقیق مشکلات استارتاپ ها را بدونیم و سعی کردیم که  با توجه به نیازها و شرایط  منحصر به فرد هر استارتاپ  راه حل کاربردی مختص آن کسب و کار ارائه دهیم و مشکلات را رفع کنیم.

چرا تیم شما ؟

همه افراد در رایزن پارس علاقه مند به انتقال تجربیات ، دانش، یادگیری و آموزش هستند، این انتقال تجربه به استارتاپ ها کمک می کند که اشتباهات گذشته دیگر مجموعه ها را تکرار نکنند و سریع تر در مسیر درست رشد قرارگیرند.

 رایزن پارس همواره به صورت یک همکار در کنار کسب و کارها حضور پیدا می کند و موفقیت کسب و کار شما را در اولویت خود قرار می دهد.

ما، بر این باوریم که تجربیات و نمونه های خارجی در حوزه مشاوره کسب و کار(نمونه های موردی، مقالات و…) به جهت اختلاف درتعاریف و کلمات فرهنگی  با کشورهای پیشرو در حوزه استارتاپ امکان استفاده و پیاده سازی روش های آنان به سادگی در ایران امکان پذیر نمی باشد، بنابراین کسب و کارها به دانش و تجربیات بومی و درون فرهنگی برای پیشبرد اهداف خود نیازمندند.

به چه افراد یا شرکت هایی خدمات مشاوره داده اید؟

با در نظر گرفتن این موضوع که ارائه سرویس ها و خدمات مشاوره کسب و کار،معمولاً بعد از برقراری رابطه توافق اولیه میان دو شرکت شکل می گیرد (رایزن پارس و کسب و کار خواهان مشاوره)و توجه به این نکته که این رابطه برای کمک کردن به کسب و کارها جهت درک ، نظارت، رفع ،آموزش و حتی بهبود مسائل و مشکلات کاری آنها است.

بدین جهت همواره تیم رایزن پارس درجهت حفظ احترام، اعتماد و فراهم کردن آرامش خاطر  استارتاپ هایی که درخواست مشاوره دارند در تلاش است.

درنتیجه تکیه بر حفظ هویت که از قوانین کار مشاوره است از ارزش های مهم رایزن پارس می باشد.  

سرویس های شما برای شرکت های دانش‌بنیان است؟

سرویس هایی که ما در رایزن پارس ارائه می دهیم به صورت خاص برای شرکت های دانش بنیان نیست ولی هر شرکت و استارتاپی به صورت کلی نیاز دارد که ساختار مشخص و استانداری را داشته باشد که شرکت های دانش بنیان هم دقیقاً از این دست شرکت ها هستند.

رایزن‌پارس فقط برای کسب و کار های وب و موبایل است؟

خیر، برای سرویس ها و خدمات ما ، همچنین مدیریت ، برنامه ریزی و توسعه یه شرکت مهم نیست که محصول شما از طریق وب سایت و یا موبایل ارائه بشه یا نه. هر شرکتی که هر محصولی داشته باشد چه کالا باشد و چه خدمات و در هر بخشی و صنعتی باشد می تواند از سرویس های ما برای توسعه  کسب و کار خود استفاده کند. مهم این است که شما با چالش ها و مشکلات رشد شرکت درگیر باشید و ما به شما کمک می کنیم.

شرکت ها و همکاران تجاری

ما در برخی از موارد از سرویس ها و خدمات این استارتاپ ها استفاده می کنیم

image

نیاز به راهنمایی یا مشاوره دارید ؟